V esenciálních olejích

 nám příroda předává ty nejcennější ze svých pokladů. Stovky aromatických molekul nabitých nádhernými vůněmi. Mohutnou sílu, která může pronikat do hloubky vaší mysli, vašich emocí, vašeho těla i duše.

 
Nechte se unést vlnami smyslového potěšení. Dopřejte si relaxační koupel obklopeni vůní levandulových polí. Zbystřete svou pozornost díky chladivé esenci máty. Podpořte svou rozhodnost vdechováním čisté cedrové vůně. Rozveselte náladu radostnými citrusy.
S každou další lahvičkou vás čeká nový příběh plný překvapení. Hluboce zasunuté vzpomínky, které díky vůni, kterou jste možná zapomněli, opět ožijí. Pocit propojení s tepající, divokou, nespoutanou přírodou. Dobrodružné cesty do světů, o kterých jste neměli ani tušení. 
Vonné esence znaly a oceňovaly už starověké kultury (Egypťané, Aztékové, Indové, Číňané, Tibeťané, Řekové, Římané). Používaly se k rituálním, meditativním i léčebným účelům. Byly ve své době vyvažované zlatem.
Stejně drahocenné, přínosné a příjemné jsou i pro moderního člověka. Jejich použití je velmi snadné a jejich vliv na kvalitu života jedinečný a nesporný.
Působení vůně na čichové centrum (nejen u člověka) může vyvolat silné účinky v mozku, což dokazují vědecké výzkumy. Je totiž spojeno s hypotalamem (řídící centrum mozku, které má na starosti například nervový imunitní a hormonální systém). Je velmi důležité, co dýcháme, a jak. Jak dýcháme, tak i žijeme.
Díky esenciálním olejům můžete změnit atmosféru u vás doma nebo na pracovišti. Můžete jimi provonět svůj vůz či předměty denní potřeby. Můžete je používat jako parfémy, osvěžovače vzduchu i repelenty.
Stačí jedna malá kapka a váš svět se změní.
klik na BEWIT Esencíální oleje
klik na BEWIT Esencíální oleje
23.02.2017 20:43:58
bubuka
Prodejní výstava obrazů od Kamily Polákové
Trocha volnosti x.jpg
bezvětří půl.jpg
1pohled záámek.gif
Svátky - otevřeno
OTEVÍRACÍ DOBA:
Červen ec - Srpen
So -Ne
1
0:00 - 18:00 hodin


  
+9
°
C
+
+
Breznice
Sobota, 09
7 denní předpověď
w cestička 1_8406.gif.png
1-wiki.jpg

zamiluj se do darů z přírody a poznej kouzlo

BEWIT esenciální oleje
BEWIT esenciální oleje
qrcode.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one