Prodejní výstava

Kamila Poláková
bezvětří půlka.jpg
Trocha volnosti.jpg
Přicházím.......jpg
Narozena v roce Ohnivého koně ve znamení Panny. Milující manželka a matka tří dcer. Žijící v údolí ohraničený Brdskými lesy v útulné obci Ohrazenice nedaleko od městečka Jince.
kIMG_4007.jpg
Celý svůj profesionální život se zabývá malbou obrazů. Tato činnost jí velmi naplňuje a provází jí od jejího dětství. A jak zraje tato jemná malířka, zrají i její abstraktní díla. Obrazy vyzařují harmonii a nalaďují klid v těle i v mysli. Použitá paleta barev a témata dokážou naladit do dobré nálady a tam kde je tma, prosvítí jí láskou a nadějí na slunné zítřky.
Kamila Poláková svůj čas a péči také věnuje nejen své rodině, krásné zahrádce, ale i lidem a dětem, kterým pomáhá s citem a láskou pochopit a přijmout své vlastní životní osudy a jednání. Je skvělým průvodcem na cestě osobního růstu. Věnuje se studiu KINEZIOLOGIE ONE BRAIN. Po celý život se zajímá o alternativní způsoby léčby a životní styl. Kineziologie One Brain jí dala nejvíce odpovědí na její otázky.  A díky tomu dokáže pomoci citlivě odkrýt potenciál každého člověka a najít odpovědi, které známe jen mi sami a které máme ukryté ve svém srdci.
www.polakova-kineziologie.cz
e- mail: polak.kamila@seznam.cz 


15.04.2017 23:20:37
bubuka
Prodejní výstava obrazů od Kamily Polákové
Trocha volnosti x.jpg
bezvětří půl.jpg
1pohled záámek.gif
Svátky - otevřeno
OTEVÍRACÍ DOBA:
Červen ec - Srpen
So -Ne
1
0:00 - 18:00 hodin


  
+9
°
C
+
+
Breznice
Sobota, 09
7 denní předpověď
w cestička 1_8406.gif.png
1-wiki.jpg

zamiluj se do darů z přírody a poznej kouzlo

BEWIT esenciální oleje
BEWIT esenciální oleje
qrcode.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one